1+1 медіа, Леруа Мерлен Україна та Європейська Бізнес Асоціація ініціюють створення інноваційного екопарку — Новини України на 1+1 — ТСН.ua

24 лютого на презентації проекту реформування паркового господарства Києва, 1+1 медіа, Леруа Мерлен та Європейська Бізнес Асоціація оголосили про старт спільного проекту інноваційного екопарку. Локацією для реалізації проекту була обрана територіальна частина парку «Нивки».

Ідея парку народилась за аналогією з технологічними та одночасно зеленими парками європейських міст. Пріоритетними цілями проекту є просування енергозберігаючих технологій, ідеї доброзичливого відношення до оточуючого середовища та екологічне виховання молоді.

«Ми, як велика медіагруппа, завжди знаходимось у епіцентрі новин. Та на фоні того, що зараз відбувається в країні, дуже важливо не забувати заради чого все відбувається. Створення унікального для України екологічного, інноваційного та культурного об’єкту для нас є реальним впровадженням європейських цінностей і втіленням нашої корпоративної соціальної відповідальності. Я вдячний  місту та компаніям, які розуміють важливість цих перетворень на рівні культури споживання природних ресурсів та необхідності інноваційних підходів», – зазначив генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко.

Реалізація проекту екопарку передбачає декілька етапів та являє собою довгостроковий проект з поступовим розширенням. Основними об’єктами, які плануються до реалізації упродовж року – встановлення нових лавок з енергозберігаючою діодною підсвіткою; ліхтарів, які працюють на сонячних батареях; накопичувачів дощової води, що використовуватимуться для зрошування газонів; велогенераторів енергії для зарядки ноутбуків, планшетів та смартфонів, дитячі та водні зони. Також, як у більшості європейських парків, на території інноваційного екопарку планується організація безкоштовного WI-FI.

Анна Денисова, член комітету дирекції Леруа Мерлен Броварський: «Леруа Мерлен – це європейська компанія, яка вагоме значення надає спонсоруванню зелених проектів. Нам дуже цікаво залучувати громадянське населення у екологічних перетвореннях. Наразі плануємо організації суботника із первинного прибирання території. Будемо надавати інвентар, рукавиці, пакети. А у подальшому можемо робити ініціативи з озеленіння та проводити майстер класи з ландшафтного дизайну».

Читайте также:  Мебель для дачи: основные тренды

Проект передбачає розширення та об’єднання зусиль бізнесу, місцевих громад та міської влади.

«Зараз, у цей час бізнесу дуже нелегко об’єднуватись для соціальних ініціатив» — коментує Світлана Михайловська, заступник директора з розвитку Європейської Бізнес Асоціації, — «проте, вже є достатня кількість компаній — членів Асоціації, які готові взяти на себе рівну долю витрат, пов’язаних із запуском та реалізацією унікального для України проекту. Ми також відкриті для ідей в межах цілей екопарку – його екологічної, технологічної та інноваційної спрямованості».

Источник: http://tsn.ua