527 проектантів вже взяло участь у конкурсі «Івано-Франківськ — дружнє місто для дітей»

527 учасників з усього світу зареєструвалось на участь в конкурсі на кращий проект громадського простору, дружнього до дітей.

Сьогодні учасники зі Львова та Києва мали екскурсію Івано-Франківськом та тими ділянками, які обрані для проектування.

«Сьогодні був фантастичний день, — пише на своїй сторінці у ФБ івано-франківець, архітектор і координатор проекту Андрій Назаренко, — в рамках конкурсу Child-friendly public space ми провели екскурсію для учасників. Приїхало їх багато. Гарно попрацювали і поспілкувались. Нагадую, що завтра, 16 квітня, в Urban Space 100 відбудеться лекція одного з членів журі конкурсу — Viktor Zotov . Приходьте на 19:00 обов’язково. Ну і готуйтеся до крутого літа».

Попри всю європейськість Івано-Франківська, у місті катастрофічно не вистачає місць для тимчасового перебування дітей та сімей з дітьми. У зв’язку з цим, поряд з іншими об’єктами громадського обслуговування, виникають самовільно встановлені дитячі розважальні об’єкти різного роду: батути, веломобілі, електромобілі, які в свою чергу часто використовуються з нехтуванням елементарних правил безпеки як для дітей, так і для випадкових пішоходів. Все це зрештою потребує впорядкування, деталізації, наповнення додатковим змістом та якісними елементами ландшафтного, міського дизайну як стаціонарного, так і мобільного типу, з можливістю швидкої трансформації.

Саме це спонукало івнао-франківців об’єднатися і в рамках проекту «Тепле місто» оголосити конкурс «Child-friendly public space».

Старт проекту було дано 20 листопада минулого року. Останній термін подачі проектів — 15 травня. Оголошення переможців, нагородження та виставка проектів відбудеться 1 червня, в День Захисту Дітей.

Источник: http://briz.if.ua

Читайте также:  Элитный жилой комплекс Walpole Mayfair вышел на рынок Лондона